Stwórz klasowe tablo razem z Cartoon Network!

fot. Cartoon Network

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Cartoon Network ogłosił premierę nowej odsłony wielokrotnie nagradzanej produkcji „Niesamowity świat Gumballa”. „Rocznik Darwina” to seria specjalnych odcinków, które zapewnią widzom jeszcze więcej zabawnych chwil z Gumballem, Darwinem i ich przyjaciółmi z Elmore. Z tej okazji stacja przygotowała dla czytelników portalu EduNews niespodziankę – tablo nawiązujące do kreskówki.

W jaki sposób stworzyć tablo inspirowane „Niesamowitym światem Gumballa: Rocznik Darwina”?

1. Poproś dzieci o przyniesienie na zajęcia małych zdjęć portretowych w formacie 35x45mm.
2. Przeprowadź integrujące zajęcia na temat życzliwości – przykładowe pomysły znajdziesz w przewodniku „Jak promować życzliwość wśród dzieci?”.
3. Po zajęciach zróbcie wspólne grupowe zdjęcie. Postaraj się, aby to zadanie wymagało od dzieci kreatywności.
4. Wydrukujcie wspólne zdjęcie w formacie 10x15 cm.
5. Przyklejcie zdjęcia portretowe oraz fotografię grupową w odpowiednie miejsca na specjalnie zaprojektowanym tablo. Przesyłamy darmową grafikę, dzięki której rocznik Waszej klasy będzie wyjątkowy!

„Niesamowity świat Gumballa: Rocznik Darwina”

„Niesamowity świat Gumballa”, który miał swoją premierę w 2010 roku, wciąż zajmuje jedno z najwyższych miejsc w rankingu najpopularniejszych produkcji Cartoon Network. Uznana przez krytyków kreskówka regularnie przyciąga przed telewizory ponad 130 000 000 widzów na całym świecie.

Sześć nowych odcinków z cyklu „Rocznika Darwina” ukaże się na antenie Cartoon Network już 11 stycznia. Ich akcja skupi się na nowym zadaniu Darwina, który na prośbę Dyrektora Browna ma przygotować pamiątkowy album ze zdjęciami. Każdy odcinek będzie koncentrował się na innej postaci ze szkoły, między innymi na klasowym klaunie Banana Joe, teleportującym się duszku o imieniu Carrie, a nawet na nauczycielach. Zadaniem młodego Wattersona będzie m.in. ustalenie, który z wychowawców najbardziej zasługuje na honorowe miejsce w klasowej księdze pamiątkowej. Przygotowanie jej okaże się być niemałym wyzwaniem, zwłaszcza że Darwin ma na to tylko 24 godziny! Na szczęście z pomocą przybędą niezawodni przyjaciele oraz konto na stronie internetowej „Elmore Plus”.

Premiera „Niesamowitego Świata Gumballa: Rocznika Darwina” już 11 stycznia. Emisja w soboty i niedziele o godz. 8:30 w Cartoon Network.

 

(ARTYKUŁ PROMOCYJNY)

 

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie