Aktywny plakat w Clarisketch

fot. Clarisketch

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Jak stworzyć ciekawy plakat z komentarzem głosowym? W proponowanej przez nas aplikacji możesz rysować na zdjęciach, obrazkach, ekranie, mapie, schematach i dodać do tego swój komentarz głosowy.

Jak to zrobić?

1. Zrób zdjęcie / wykonaj zrzut ekranu,

2. Mów i rysuj - narysuj szczegóły i nagraj komentarz,

3. Udostępnij,

4. Podczas rysowania Clarisketch nagrywa twój komentarz głosowy.

Link do gotowego rysunku z komentarzem głosowym możesz udostępnić na Facebooku, Google+ lub innej sieci społecznościowej bądź wysłać go w e-mailu. Rysunek z komentarzem głosowym to jednak nie wideo! Jest to mały format pliku multimedialnego, także udostępnianie go z telefonu lub tabletu trwa tylko kilka sekund.

Adresaci wiadomości nie muszą mieć zainstalowanej aplikacji Clarisketch - wiadomość można otworzyć w każdej przeglądarce.

Aplikacja w pełni jest w języku polskim. Pobierz ją w Google Play.

Przykładowy projekt: https://www.clarisketch.com/sketch/5bA5rYkFYaJ6yBlGOMCo9q.

 

Notka o autorkach: Zyta Czechowska i Jolanta Majkowska- nauczycielki w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku. Członkinie grupy SuperbelfrzyMini i SuperbelfrzyRP. Autorki bloga specjalni.pl. Entuzjastki nowoczesnych technologii i kreatywnych pomocy dydaktycznych. Wdrażają elementy programowania w szkolnictwie specjalnym. Autorki projektu sieci współpracy nauczycieli, prowadzące Rady Szkoleniowe i warsztaty dla nauczycieli. Za szczególne osiągnięcia edukacyjno-wychowawcze otrzymały w 2017 r. Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej.