Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli

fot. Syntea

Narzędzia
Typografia
 • Smaller Small Medium Big Bigger
 • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z doradztwa edukacyjno-zawodowego, które organizujemy na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kierujemy zaproszenie do nauczycieli zatrudnionych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących, szkołach branżowych I stopnia oraz technikach. Szkolenia realizowana są w weekendy, w hotelach minimum 3 gwiazdkowych. Oprócz nabycia specjalistycznej wiedzy zapewniamy darmowy nocleg, pełne wyżywienie, materiały szkoleniowe oraz zwrot kosztów dojazdu. 

Po 20 godzinnym szkoleniu (6 godzin w piątek, 8 godzin w sobotę, 6 godzin w niedzielę) nauczyciel otrzymuje zaświadczenie poświadczające zdobytą wiedzę, praktyczne informacje oraz gotowe narzędzia ułatwiające pracę z uczeniem. Podniesienie kompetencji w ramach Projektu to również wymiana doświadczeń z osobami z branży. Nasze szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę trenerską, a program zajęć został opracowany przez ekspertów z Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz jest jednolity na wszystkich szkoleniach. Gwarantujemy, że osoby po skończonych studiach z doradztwa zawodowego nie będą się nudzić na naszych zajęciach, ponieważ stawiamy na praktykę oraz przekazujemy wiedzę zgodną z aktualnym system oświaty.

Planujemy szkolenia w terminach: 15 – 17 listopada; 22 – 24 listopada; 29 listopada – 1 grudnia; 6-8 grudnia, 13-15 grudnia. Zajęcia zlokalizowane będą w okolicy miasta wojewódzkiego.

ZAPISY NA SZKOLENIA: https://projekty.syntea.pl/doradztwo

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 153 018, 797 586 435.

Bądźcie na bieżąco:

https://www.facebook.com/szkoleniadoradztwozawodowe

 

Projekt "Rozwijanie kompetencji kadry dydaktycznej w zakresie doradztwa edukacyjno-zawodowego (makroregion IV)” jest finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Rozwój Edukacja.

 

(ARTYKUŁ PROMOCYJNY)

 

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

 • Written by Stanisław Czachorowski
  Też nie lubię wystawiać ocen studentom. Próbuje z systemem punktowym i nadmiarową liczbą zadań do wy...
 • Written by Iwona
  Miałam przyjemność jakiś czas temu uczestniczyć w tym szkoleniu!!!! Świetna kadra szkoleniowa, miła...
 • Written by Ppp
  Opuściłem szkołę z przekonaniem, że nie umiem języka angielskiego. Nigdy nie dostałem oceny powyżej ...
 • Written by Małgorzata
  Dziękuję za kilka świetnych podpowiedzi. Rzeczywiście nękanie wzajemne jest coraz powszechniejsze, ...
 • Written by Jerzy
  Warto skorzystać, wszystko za darmo-hotel i obiady. Po szkoleniu certyfikat no i wiedza :)

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie