EduMoc Online 2018

Już 6 października 2018 członkowie grupy Superbelfrzy RP zapraszają do udziału w ponad dwunastogodzinnym spotkaniu online, organizowanym przez nauczycieli dla nauczycieli. EduMoc Online to jedyna taka w Polsce, bezpłatna konferencja w Internecie złożona z szeregu webinariów, warsztatów i wykładów! 

W godzinach od 9:00 do 23:00 będzie można nie tylko słuchać, obserwować, ale również na żywo zadawać pytania prowadzącym i brać udział w atrakcyjnych konkursach. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział nieograniczona liczba uczestników z kraju i zagranicy.

Tegoroczna edycja, to próba wypracowania wspólnej odpowiedzi na pytanie, orbitujące wokół hasła przewodniego:

"Mnożenie przez dzielenie (się)"

Co należy zrobić, by wziąć udział w konferencji? Nie trzeba nigdzie jechać, ani tracić nerwów na czekanie w kolejce do rejestracji. Wystarczy uważnie śledzić wydarzenie na Facebooku https://www.facebook.com/events/245133716146182/ (lub stronę internetową http://www.superbelfrzy.edu.pl/edumoc-online-2018/), gdzie w trakcie trwania EduMocyOnline będą organizowane różne konkursy i wyzwania. W tym roku konferencja odbędzie się na Superbelferskim kanale YouTube: https://www.youtube.com/user/superbelfrzy.

Dokładny program znajdziecie pod tym linkiem: http://bit.ly/emo2018

Po zakończeniu konferencji podane zostanie miejsce w sieci, skąd będzie można pobrać certyfikat uczestnictwa.

Spotkajmy się na EduMocy Online 2018, by razem zastanowić się nad tym, jak czerpać radość z doskonalenia warsztatu pracy.

Nie od dziś wiadomo, że nic tak nie uczy nauczyciela uczyć, jak spotkanie z innym nauczycielem. Wymiana doświadczeń, dzielenie się pomysłami czy nawet wspólne narzekanie (ale nie za dużo) dodaje siły, przypomina, że nie jesteśmy sami, otwiera głowy na pomysły. Daje nowy oddech - Jacek Staniszewski, nauczyciel.

Zapraszamy do udziału w EduMoc Online 2018

nauczyciele z grupy Superbelfrzy RP