INSPIRACJE WCZESNOSZKOLNE 2022

Zapraszamy do udziału w inspirującym wydarzeniu edukacyjnym, które jest projektowane specjalnie pod potrzeby nauczycieli wczesnoszkolnych i edukatorów oraz działaczy organizacji edukacyjnych zajmujących się wczesnym etapem kształcenia: INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE 2022 (14-15 maja 2022) w Warszawie. 

Wyróżnikiem tej konferencji jest praktyczne podejście do problemów edukacji wczesnoszkolnej, proponowanie nowych i często nowatorskich rozwiązań stosowanych przez nauczycieli w klasach I-III szkoły podstawowej, podpowiadanie, co się sprawdza, a co nie w odniesieniu do uczenia (się) małych dzieci. Celem tej konferencji jest debata o jakości kształcenia wczesnoszkolnego - koncentrujemy się na zagadnieniach praktycznych, które dla wielu nauczycieli w klasach I-III stanowią wciąż rzeczywiste wyzwania, a do wypowiedzi zapraszamy najlepszych ekspertów-praktyków, czyli aktywnych edukatorów i nauczycieli szkół podstawowych.

Jeśli ktoś jeszcze nie uczestniczył w INSPIR@CJACH, informujemy, że jest to konferencja inna niż wszystkie, niepowtarzalne spotkanie edukacyjnych innowatorów, eduzmieniaczy i superbelfrów, wszystkich tych, którym na sercu leży dobre kształcenie najmłodszych uczniów i wysoka jakość publicznej i niepublicznej edukacji wczesnoszkolnej.

INSPIR@CJE WCZESNOSZKOLNE, obok jesiennych INSPIR@CJI (w 2022 roku w dniach 24-25 września) to jedna z form debaty edukacyjnej, którą od wielu lat prowadzi redakcja portalu Edunews.pl wspólnie z Fundacją Think! i Think Global przy współpracy merytorycznej z Superbelframi. Wspólnie zastanawiamy się, co warto zmienić. Doświadczenia ostatnich lat przekonują nas, że edukacja wczesnoszkolna w Polsce może być skutecznie poprawiana i modernizowana TYLKO dzięki oddolnym inicjatywom, które rodzą się w szkole lub obok szkoły, a które są realizowane przez osoby mające bliski, codzienny związek z edukacją i małymi dziećmi. Od jakości edukacji w klasach I-III zależy bardzo dużo. Od tego, z jakim entuzjazmem, kompetencjami i nastawieniem do uczenia się uczeń opuszcza klasę trzecią, zależy jak będzie uczył się później. Wczesny etap kształcenia wyposaża uczniów w podstawowy zasób umiejętności i postaw, na których mogą być rozwijane szerokie kompetencje w następnych latach. Dlatego spotykamy się, dzielimy się doświadczeniami i inspirujemy się nawzajem.

W ubiegłym roku pandemia pokrzyżowała nam plany i nie udało się spotkać - teraz mamy nadzieję, że znaleźliśmy dobry moment na spotkanie i rozmowy. Zapraszamy do rejestracji!

 

Organizatorzy: redakcja Edunews.pl, zespół Fundacji Think! oraz Think Global sp. z o.o.

Współpraca merytoryczna: nauczycielki i nauczyciele z grup Superbelfrzy RP i Superbelfrzy Mini

 

***

PROGRAM KONFERENCJI

INFORMACJA O HOTELACH

MAPA DLA UCZESTNIKÓW

FORMULARZ ZGŁOSZENIA
(ze względu na RODO rejestracja obowiązuje każdego uczestnika - nie ma możliwości rejestracji grupowych)

WARUNKI UDZIAŁU

 

Kontakt:

Think Global Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Plac Kasztelański 3, 01-362 Warszawa, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 22-6422240.