Mają moc i nie wahają się jej użyć!

fot. Fotolia.com

Narzędzia
Typografia

Są w kraju nauczyciele, którzy robią więcej niż od nich wymaga dyrektor szkoły, rodzice uczniów, a nawet główny edu-politruk z Alei Szucha. Bo im po prostu chce się robić coś więcej. Bo są świadomi tego, że świat się nie cofa, tylko pędzi naprzód i nie zmienia się w sposób, który byłby dla wszystkich oczywisty i bezpieczny, ale wręcz przeciwnie – jest coraz bardziej złożony. Dlatego organizują raz w roku e-konferencję Edu Moc Online, w całości odbywającą się w Internecie. To już 7 października, zajrzycie?

Edu Moc Online złożona jest z wielu równocześnie odbywających się webinarów (wideokonferencji) w formule spotkań, warsztatów i wykładów. To nowatorska i jeszcze mało popularna formuła dokształcania się i zdobywania nowych inspiracji, ale z każdym rokiem może ona być coraz popularniejsza. Mamy Internet, coraz nowsze technologie komunikacyjne, dlaczego nie wykorzystać tego bardziej dla edukacji nauczycieli w sieci? 

Edu Moc Online organizują nauczyciele dla nauczycieli, część prezentacji odbywa się z udziałem specjalistów z dziedzin związanych z edukacją, pracowników naukowych uniwersytetów oraz gości specjalnych.

Konferencja jest bezpłatna. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział około tysiąca uczestników z całego kraju i zagranicy. Tyle będzie miejsc dostępnych dzięki Partnerowi Strategicznemu Edu Mocy Online – firmie Clickmeeting.

Kiedy zaglądamy do sieci? Już 7 października 2017, od godziny 9:00 do godziny 21:00. Czyli moc edukacji przez całe 12 godzin. Można wybrać dowolnie albo iść na całość :-).

Plakat do wydrukowania i powieszenia w pokoju nauczycielskim, baner internetowy, sylwetki moderatorek, prelegentów i prelegentek oraz program e-konferencji dostępne są na stronie: http://www.superbelfrzy.edu.pl/edu-moc-online-2017/. Tu też zostaną podane przed konferencją linki do poszczególnych sesji.

 

 

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

 • Written by Robert Raczynski
  " Chcę jedynie, aby z URZĘDU każda szkoła mogła przejść na ten system bez skomplikowanej, długotrwał...
 • Written by Robert Raczyński
  "Wielu ludziom myli się wykorzystanie elementów pracy projektowej w trakcie lekcji z projektem." - B...
 • Written by Piotr
  Ale ja przecież już opisywałem wiele razy koncepcję urynkowienia obszaru EGZEKUTYWY edukacji, pozost...
 • Written by Robert Raczyński
  Niestety, istnieją także dziedziny inne, niż nauczanie języków, które sam reprezentuję. Sami rzekomo...
 • Written by Robert Raczyński
  Niestety, nic na tym świecie nie jest zero-jedynkowe. Wspaniałe i proste rozwiązania istnieją tylko ...

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie