Dobra moc – dobrostanowy cykl webinarów

fot. Adobe Stock

Narzędzia
Typografia
  • Smaller Small Medium Big Bigger
  • Default Helvetica Segoe Georgia Times

Na liście priorytetów znajduje się albo na samym końcu, albo… wcale. A to przecież dzięki niemu czujemy się lepiej, pewniej i bezpieczniej. Mowa o czasie tylko dla siebie – na oddech, regenerację i poukładanie ważnych spraw. Właśnie dlatego Fundacja Think! organizuje dobrostanowy cykl webinarów tylko dla kobiet, który już w maju poprowadzą Marta Florkiewicz-Borkowska i Ewelina Szeratics.

Jeśli zaczniemy planować czas dla siebie i uczyć się z niego korzystać, będziemy nie tylko bardziej wypoczęte i lepiej zorganizowane, ale damy też pozytywny przykład naszym bliskim i podopiecznym – w moim życiu jest czas na pracę, czas z rodziną, przyjaciółmi i wolontariat, ale jest też czas, dzięki któremu ładuję baterie. Dzięki temu później czuję się lepiej – sama ze sobą i z innymi. To dobra praktyka, z której czerpać będą Twoje dzieci, uczennice i uczniowie, ale też bliskie Ci osoby dorosłe.
Webinary, podczas których odetchniesz

Zarezerwuj 10, 17 i 25 maja, w godz. 18:00-19:30 na Dobrą Moc, czyli spotkania które spędzisz w towarzystwie Marty Florkiewicz-Borkowskiej i Eweliny Szeratics. Co zaplanowały?

  • 10 maja 2022 r., godz. 18:00-19:30, Martą Florkiewicz-Borkowska poprowadzi spotkanie O pewnej (siebie) kobiecie. Jak odkrywać i czerpać ze swoich mocnych stron?
  • 17 maja 2022 r., godz. 18:00-19:30 spotkasz się z Eweliną Szeratics, która przygotowała webinar Z planem pod ręką. Jak poczuć się bezpiecznie, gdy wokoło tyle się dzieje?
  • a 25 maja 2022 r., godz. 18:00-19:30 Marta Florkiewicz-Borkowska zaprosi Cię na spotkanie Dobry start w dobrostan. Jak zadbać o siebie na własnych zasadach?

Zapisz się na cykl spotkań, rekrutacja trwa tylko do 6 maja: https://forms.gle/cBybnU58aENLVS448.

Dlaczego warto zapisać się na cykl Dobra Moc?

Posłuchaj Marty Florkiewicz-Borkowskiej!

To będzie czas specjalnie dla Ciebie. Stworzymy przestrzeń do spojrzenia na siebie z innej perspektywy. Wzmocnimy Cię, pozwolimy Ci odkryć część siebie na nowo i pokażemy, jak dalej iść naprzód. Z uśmiechem. Z pewnością siebie. Z odwagą i akceptacją – mówi Marta Florkiewicz-Borkowska, ambasadorka akcji.

Podczas spotkań dowiesz się m.in.:

  • jak odkrywać swoje mocne strony i czerpać z nich moc,
  • jak planować, by zyskać poczucie bezpieczeństwa,
  • jak zadbać o swoje potrzeby i zrobić to na własnych zasadach.

Ponadto pierwsze 30 uczestniczek, które wezmą udział we wszystkich webinarach, otrzyma także:

  • indywidualny profil motywacyjny Reiss Motivation Profile oraz sesję konsultacyjną z RMP Masterką;
  • możliwość wzięcia udziału w indywidualnej bezpłatnej konsultacji z prawnikiem w zakresie trudności finansowych np. spłaty zadłużeń.

Więcej o Dobrej Mocy przeczytasz na stronie akcji: https://www.zdrowiefinansowe.pl/czytelnia/206-rusza-rekrutacja-na-cykl-spotkan-dobra-moc 

Pobierz regulamin udziału: https://bit.ly/regulamin-2504 

***

Ścieżka Dobra Moc jest częścią programu Zdrowie Finansowe powered by ING realizowanego w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjno-społecznego "Zdrowie Finansowe Polaków" realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Wiedzy THINK! w partnerstwie ING Bank Śląski. Więcej na www.zdrowiefinansowe.pl.

 

Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Jesteśmy na facebooku

fb

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie